• Официальный сайт издательства "Алматыкітап баспасы"
Магазины
КАТЕГОРИИ

Алматы

 

Магазин "Алматыкітап баспасы" на пр. Аль-Фараби
пр. Аль-Фараби 63/17, 
уг.ул. Шашкина.
тел. : + 7 (727) 387 17 24
e-mail: AlFarabi@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб. : 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин "Алматыкітап баспасы" на ул. Толе би
Толе Би, 40/1, угол ул Валиханова
тел. : +7 (727) 273-51-38, 390-16-75, 224-39-37
e-mail:Furmanova@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб. : 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин «Алматыкітап баспасы» (Арман)
ул. Гагарина, 76 (угол ул.Шевченко)
тел. : +7 (727) 338-50-52
e-mail: Arman@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб.: 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин «Алматыкітап баспасы» (Дастан)
ул. Гоголя, 108, уг. пр. Сейфуллина
тел. : +7 (727) 279 29 13,279 27 86
e-mail: Dastan@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб.: 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин «Алматыкітап баспасы» (Дом книги)
пр. Абая, 35/37, уг. ул. Фурманова
тел. : + 7  (727) 267 13 95, 267-14-86
e-mail: Dom_Knigi@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб. : 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин «Алматыкітап баспасы» (Достык)
ул. Кабанбай батыра, 109
уг. ул. Масанчи
тел. : +7 (727) 267 54 64,
e-mail: Dostyk@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб.: 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин «Алматыкітап баспасы» (Жалын)
ул. Жандосова, 57
уг. ул. Берегового
тел. : +7 (727) 303 72 33, 374 98 59
e-mail: Jalyn@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб.: 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин «Алматыкітап баспасы» на ул.Майлина
г.Алматы, ул.Майлина, 224 «А»
тел. : +7 (727) 386 15 19
e-mail: Maylina@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб. : 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин Акимат
Площадь Республики,4, каб.130
тел. : +7 (727) 220 70 46
Режим работы:
Пн-Сб. : 10.00 - 19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

 

Астана

Магазин "Алматыкітап баспасы" на пр. Победа
пр.Победы, 67 уг.ул. Алии Молдагуловой
тел. : +7 (7172) 29 93 81; 29 02 12
e-mail: Dom_Byta@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб. : 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин "Алматыкітап баспасы"на пр. Момышулы
пр.Б.Момышулы, 14
тел. : +7 (7127) 42-42-32,57-63-92
e-mail: Momyshuly@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб. : 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва

Магазин «Алматыкітап баспасы» (Насихат)
ул. Иманова, 10
тел./факс: +7 (7172) 53 70 84,27-29-54
e-mail: Nasihat@almatykitap.kz
Режим работы:
Пн.- Сб.: 10.00-19.00
Вс. : выходной
Без перерыва